Keresés

dátum verseny neve szakág szint helyszín rendező egyesület verseny kódja részletek/eredmény
2020-01-02 AgriaPoint - minősítő gyorspont verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Eger - Kazamata Lőtér T-BODY Fitness Sportegyesület 2020/158 Eredmények
2020-01-04 Évadnyító Sziluett 50 m IMSSU Minősítő verseny Derecske - Városi lŐtér Rumcájsz Lövész Egylet 2020/72 Eredmények
2020-01-04 Évadnyító Gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Derecske - Városi lŐtér Rumcájsz Lövész Egylet 2020/73 Eredmények
2020-01-04 Évadnyító Steel Challenge Steel Challenge Minősítő verseny Derecske - Városi lŐtér Rumcájsz Lövész Egylet 2020/74 Eredmények
2020-01-05 2.1 Hit FakTorna IPSC pisztoly verseny IPSC Level 2 Budapest - Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/39 Eredmények
2020-01-05 2.2 Hit FakTorna IPSC PCC verseny IPSC Level 2 Budapest - Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/40 Eredmények
2020-01-05 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/60 Eredmények
2020-01-12 IDPA New Year Cup 2020 IDPA Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/167 Eredmények
2020-01-12 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/61 Eredmények
2020-01-12 Gyorspont Minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Jászberény - Hábencius lőtérpark / 06-30858-7812 / Cím: Jászberény Boldogházi út (GPS. 47.454435:19.913521) Honfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 2020/70 Eredmények
2020-01-18 FALCON gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Kisújszállás - Északi Ipartelep 0148/13 hrsz Falcon Lövész Sportegyesület 2020/89 Eredmények
2020-01-22 IDPA Training day 2020/1 IDPA Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/168 Eredmények
2020-01-26 Légpuskás sziluett IMSSU Tatabánya - Tatabánya Fürdő u.53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/129 Eredmények
2020-01-26 7. Metál Mánia - Tier 1 Steel Challenge verseny Steel Challenge Minősítő verseny Budapest - 1239 Budapest, Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/44 Eredmények
2020-01-26 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/62 Eredmények
2020-01-30 Alpokalja SE Gyorspont minősítő. Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - 04. ker Fóti út 56. Alpokalja Sportegyesület 2020/152 Eredmények
2020-02-01 IMSSU 50m IMSSU Minősítő verseny Derecske - Városi lŐtér Rumcájsz Lövész Egylet 2020/189 Eredmények
2020-02-01 Gyors Kombinált Verseny Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Budapest - NKE Lőtér. BP. VIII. Diószegi Sámuel utca 40. 5 Fegyverkupa Extrém Sportlövő és Vadászíjászat Egyesület 2020/88 Eredmények
2020-02-02 3.1 Hit FakTorna IPSC pisztoly verseny IPSC Level 2 Budapest - Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/195 Eredmények
2020-02-02 3.2 Hit FakTorna IPSC PCC verseny IPSC Level 2 Budapest - Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/196 Eredmények
2020-02-02 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/63 Eredmények
2020-02-08 Gyorspont Mínősitő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Páty Lőtér Torbágyi ut 134 Fekete Sólyom Lövész Sportklub 2020/114 Eredmények
2020-02-08 Gyorspont Minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Metró Lőtér Kerepesi út 22. BKV Technikai és Tömegsportklubok Egyesülete 2020/32 Eredmények
2020-02-09 IDPA John Wick Cup IDPA Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/169 Eredmények
2020-02-09 Gyorspont Minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Jászberény - Hábencius lőtérpark / 06-30858-7812 / Cím: Jászberény Boldogházi út (GPS. 47.454435:19.913521) Honfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 2020/177 Eredmények
2020-02-09 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Berettyóújfalu - Tardy-szík Lőtér Bihari Lövészklub Berettyóújfalu 2020/47 Eredmények
2020-02-13 Alpokalja SE Gyorspont minősítő. Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - 04. ker Fóti út 56. Alpokalja Sportegyesület 2020/206 Eredmények
2020-02-15 gyorspont minösítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Tatabánya - Tatabánya Fürdő u.53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/130 Eredmények
2020-02-15 T-Body Steel Challenge Feldebrő Steel Challenge Minősítő verseny Feldebrő - Feldebrő lőtér T-BODY Fitness Sportegyesület 2020/192 Eredmények
2020-02-15 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Derecske - Városi lőtér Rumcájsz Lövész Egylet 2020/245 Eredmények
2020-02-15 Gyorspont Minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Budapest XIV. Kerepesi Út 22. (Bejárat:OMV benzinkútnál) BKV - Metro Lövész és Íjász Egyesület 2020/15 Eredmények
2020-02-16 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Sopron - Balfi út 158. Anger-réti lőtér Soproni Polgári Lövész Egyesület 2020/225 Eredmények
2020-02-16 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/64 Eredmények
2020-02-22 Gyorspont minősítő pisztoly-puska Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - 1201. Budapest Torontál utca 1 Para-Gun Kft. 2020/29 Eredmények
2020-02-22 FALCON gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Kisújszállás - Északi Ipartelep 0148/13 hrsz Falcon Lövész Sportegyesület 2020/90 Eredmények
2020-02-23 Gyorspont Mínősitő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Páty Lőtér Torbágyi ut 134 Fekete Sólyom Lövész Sportklub 2020/115 Eredmények
2020-02-23 IDPA 72 classifier IDPA Budapest - Délbudai Lőtér Shooting Masters Lövész Sportegyesület 2020/248 Eredmények
2020-02-23 8. Metál Mánia - Steel Challenge verseny Steel Challenge Minősítő verseny Budapest - 1239 Budapest, Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/257 Eredmények
2020-02-23 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/65 Eredmények
2020-02-27 Alpokalja SE Gyorspont minősítő. Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - 04. ker Fóti út 56. Alpokalja Sportegyesület 2020/224 Eredmények
2020-02-29 Gyorspont Minősítő Verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Ják - Jáki Lőtér. Rákóczi Ferenc utca vége Jáki Sportegyesület 2020/202 Eredmények
2020-02-29 Közszolgálati IDPA Kupa IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Budapest - Ludovika Lőtér Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesület 2020/210 Eredmények
2020-02-29 Gyorspont minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Nyíregyháza - Városi lőtér, Stadion u.7 Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület 2020/236 Eredmények
2020-02-29 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Nagymányok - Nagymányok 1. sz. lőtér Liszt u. Nagymányoki Lőegylet 2020/258 Eredmények
2020-03-01 IDPA COP LAND 3. IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/205 Eredmények
2020-03-01 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Berettyóújfalu - Tardy-szík Lőtér Bihari Lövészklub Berettyóújfalu 2020/49 Eredmények
2020-03-01 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/66 Eredmények
2020-03-07 Karintyh GLE gyorspont minősítő Páty Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Pátyi lőtér Karinthy Frigyes Gimnázium Lövész Egylet 2020/7 Eredmények
2020-03-07 Alpokalja LE Gyorspont Minősító Verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Kőszeg - IPA Lőtér Alpokalja Lövész Sportegyesület 2020/230 Eredmények
2020-03-07 Precíziós Nagykaliberü Statikus Verseny Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Neszmély - Duna Lőtér 5 Fegyverkupa Extrém Sportlövő és Vadászíjászat Egyesület 2020/85 Eredmények
2020-03-08 Gyorspont Minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Jászberény - Hábencius lőtérpark / 06-30858-7812 / Cím: Jászberény Boldogházi út (GPS. 47.454435:19.913521) Honfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 2020/185 Eredmények
2020-03-08 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Sopron - Balfi út 158. Anger-réti lőtér Soproni Polgári Lövész Egyesület 2020/227 Eredmények
2020-03-11 IDPA Training day 2020/3 IDPA Tier 1 (klubverseny) NEM MINŐSÍTŐ Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/280 Eredmények
2020-03-12 CSPSE Gyorspont pisztoly minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Globus lőtér, 1106, Budapest, Maglódi út 47 Csikóvári Para Sport Egyesület 2020/246 Eredmények
2020-03-12 Globus Gyorspont Puska és Sörétes minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/282 Eredmények
2020-03-14 Alpokalja Steel Challenge Steel Challenge Minősítő verseny Kőszeg - IPA Lőtér Alpokalja Lövész Sportegyesület 2020/231 Eredmények
2020-03-14 JP Team Steel Weekend Versenysorozat 1. forduló Steel Challenge Minősítő verseny Kiskőrös - Május 1. utca JP Team Sportlövész Egyesület 2020/240 Eredmények
2020-03-14 Pandúr Tavaszi Gyorspont Verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Györladamèr - Pandúr lőtér Pandúr Lövész-Klub Sportegyesület 2020/255 Eredmények
2020-03-14 Lovas gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Csömör Középhegy u. 113 Lovas Lövész Egyesület 2020/263 Eredmények
2020-03-14 48-as Kupa I forduló Kiemelt Gyorspont verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Kiemelt minősítő verseny Füzesabony - Füzesabonyi lőtér (a 33-as főút gyorsforgalmi szakasza mellett található) GPS: N 47.758022 E 20.389502 MTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 2020/68 Eredmények
2020-03-15 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/67 Eredmények
2020-05-08 Fémsziluett 50m minősítő verseny IMSSU Minősítő verseny Szászvár - Szászvár, Polgári tereplőtér Szászvári Lövész Egylet 2020/111 Eredmények
2020-05-09 Kiemelt gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Kiemelt minősítő verseny Szászvár - Szászvár, Polgári tereplőtér Szászvári Lövész Egylet 2020/104 Eredmények
2020-05-09 AgriaPoint - minősítő gyorspont verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Eger - Kazamata Lőtér T-BODY Fitness Sportegyesület 2020/290 Eredmények
2020-05-09 1.1 Távolságtartó torna IPSC pisztoly verseny IPSC Level 2 Budapest - Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/295 Eredmények
2020-05-09 1.2 Távolságtartó torna IPSC PCC verseny IPSC Level 2 Budapest - Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/296 Eredmények
2020-05-10 Gyors-kombinált (karabély+pisztoly)minősítő verseny Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Napkor - Napkori lőtér Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület 2020/193 Eredmények
2020-05-10 BiBii Majalis IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Jászfelsőszentgyörgy - Jászfelsőszentgyörgy Bel Sport Egyesület 2020/284 Eredmények
2020-05-10 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/292 Eredmények
2020-05-16 9. Metál Mánia - Steel Challenge verseny Steel Challenge Minősítő verseny Budapest - Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/297 Eredmények
2020-05-16 IDPA May Madness Challenge Day 1 IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/298 Eredmények
2020-05-17 Pécs-Mecsek Gyorspont kupa Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Pécs - Élménylövészet lőtér Mecsek Lőklub 2020/211 Eredmények
2020-05-17 Pécs-Mecsek Steel Challenge kupa (Pisztoly és Puska) Steel Challenge Minősítő verseny Pécs - Élménylövészet lőtér Mecsek Lőklub 2020/212 Eredmények
2020-05-17 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/293 Eredmények
2020-05-23 IDPA May Madness Challenge Day 2 IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/299 Eredmények
2020-05-23 Szabadtéri Játékok Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Torbágyi út 134. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 2020/301 Eredmények
2020-05-23 Nyárindító IPSC pisztoly verseny 2020 IPSC Level 2 Csongrád - É46.692947 K20.156969 Mester Lövész Sportegyesület 2020/324 Eredmények
2020-05-23 Nyárindító IPSC PCC verseny 2020 IPSC Level 2 Csongrád - É46.692947 K20.156969 Mester Lövész Sportegyesület 2020/326 Eredmények
2020-05-23 FALCON gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Kisújszállás - Északi Ipartelep 0148/13 hrsz Falcon Lövész Sportegyesület 2020/95 Eredmények
2020-05-24 72 classifier IDPA Budapest - Délbudai Lőtér Shooting Masters Lövész Sportegyesület 2020/251 Eredmények
2020-05-24 Légfegyveres Sziluett lövészverseny IMSSU Minősítő verseny Berettyóújfalu - Tardy-szík Lőtér Bihari Lövészklub Berettyóújfalu 2020/51 Eredmények
2020-05-24 50m Kiskaliberű Precíziós Puska lövészverseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Berettyóújfalu - Tardy-szík Lőtér Bihari Lövészklub Berettyóújfalu 2020/57 Eredmények
2020-05-24 2.1 Távolságtartó torna IPSC pisztoly verseny IPSC Level 2 Budapest - Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/321 Eredmények
2020-05-24 2.2 Távolságtartó torna IPSC PCC verseny IPSC Level 2 Budapest - Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/322 Eredmények
2020-05-25 CSPSE Gyorspont puska és sörétes Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Globus lőtér, 1106, Budapest, Maglódi út 47 Csikóvári Para Sport Egyesület 2020/308 Eredmények
2020-05-25 Globus Gyorspont Pisztoly minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/333 Eredmények
2020-05-28 Hét Vezér DLSE Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Pátyi szabadtéri lőtér (Torbágyi úr 134) Hét Vezér Dinamikus Lövész Sportegyesület 2020/279 Eredmények
2020-05-28 Gyorspont minősítő. Hiánypótlás. Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Budapest 04. kerület Fóti út 56. BTK lőtér Alpokalja Sportegyesület 2020/315 Eredmények
2020-05-29 Szászvári Pro Am New Spring Match IPSC Level 2 Szászvár - Szászvári Polgári Tereplőtér Első Pécsi Polgári Lőegylet 2020/325 Eredmények
2020-05-30 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Szeged - Bajai úti lőtér Police Academy Sport Club - PASC 2020/151 Eredmények
2020-05-30 JP Team Steel Weekend Versenysorozat 2. forduló Steel Challenge Minősítő verseny Kiskőrös - Május 1. utca JP Team Sportlövész Egyesület 2020/241 Eredmények
2020-05-30 Steel challenge Steel Challenge Minősítő verseny 8441 Márkó 032/2 hrsz. - Márkó tereplőtér Bakony Dinamikus Lövész Egyesület 2020/13 Eredmények
2020-05-30 Gyorspont minősítő verseny a Káli Lövész Sport Klub rendezésében. Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Kál - Káli LSK lőtere Káli Lövész Sport Klub 2020/46 Eredmények
2020-05-30 IDPA May Madness Challenge Day 3 IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/300 Eredmények
2020-05-30 Szabadtéri Játékok Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Torbágyi ut 134. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 2020/302 Eredmények
2020-05-30 Tavaszi Steel Challenge Steel Challenge Minősítő verseny Kaposvár - Sefag lőtér Szent Hubertus Szituációs Lövészklub 2020/318 Eredmények
2020-05-31 FCS Egyesület kiskal. gyorspont verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Fonyód - 8640 Fonyód Dobó utca vége Fonyódi Családi Sport Egyesület 2020/186 Eredmények
2020-05-31 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/294 Eredmények
2020-05-31 T-BODY AgriaSteel Cup Series 2020/2. Steel Challenge Minősítő verseny Eger - Kazamata Lőtér T-BODY Fitness Sportegyesület 2020/343 Eredmények
2020-06-06 Gyors Kombinált Verseny Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Neszmély - Duna Lőtér 5 Fegyverkupa Extrém Sportlövő és Vadászíjászat Egyesület 2020/304 Eredmények
2020-06-06 Elmaradt tavasz pótló IPSC verseny IPSC Level 2 Budapest - 20. ker. Torontál u. 1 Para-Gun Kft. 2020/305 Eredmények
2020-06-06 Pénzkísérő PCC IPSC Level 2 Budapest - 1201. Budapest Torontál utca 1 Para-Gun Kft. 2020/306 Eredmények
2020-06-06 Pandúr IDPA IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Györladamèr - Pandúr lőtér Pandúr Lövész-Klub Sportegyesület 2020/327 Eredmények
2020-06-06 Gyorspont minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Tatabánya - Tatabánya Fürdő u. 53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/339 Eredmények
2020-06-07 10. Metál Mánia - Steel Challenge verseny Steel Challenge Minősítő verseny Dunaújváros - Lőtér u. 1. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/323 Eredmények
2020-06-11 Gyorspont minősítő. Hiánypótlás. Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Budapest 04. kerület Fóti út 56. BTK lőtér Alpokalja Sportegyesület 2020/316 Eredmények
2020-06-13 Pimp my fly - T-Body IPSC Level 1 pisztoly IPSC Level 1 Feldebrő - Feldebrő, Toldi út 32. T-BODY Fitness Sportegyesület 2020/350 Eredmények
2020-06-13 Gyorspont Mínősitő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Páty Lőtér Torbágyi ut 134 Fekete Sólyom Lövész Sportklub 2020/122 Eredmények
2020-06-13 Precíziós Nagykaliberű Dinamikus Puska Verseny Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Kisbér - Hántai Lőtér ProShooting Lövész Egyesület 2020/244 Eredmények
2020-06-13 Sitmar IDPA Club Match-Napkor IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Napkor - Napkori lőtér Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület 2020/266 Eredmények
2020-06-13 Nagykaliberű Precíziós Puska OB Gyorskombinált és Precíziós Országos Bajnokság Kisbér - Kisbér. Hántai Lőtér. 5 Fegyverkupa Extrém Sportlövő és Vadászíjászat Egyesület 2020/43 Eredmények
2020-06-14 Steel Challenge minősítő verseny Steel Challenge Minősítő verseny Nagybudmér - Lőtér Borjádi Lövészklub 2020/179 Eredmények
2020-06-20 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Szászvár - Szászvár, Polgári tereplőtér Szászvári Lövész Egylet 2020/106 Eredmények
2020-06-20 Lovas gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Csömör - Csömör Középhegy u. 113 Lovas Lövész Egyesület 2020/349 Eredmények
2020-06-20 Fémsziluett 50m minősítő verseny IMSSU Minősítő verseny Szászvár - Szászvár, Polgári tereplőtér Szászvári Lövész Egylet 2020/112 Eredmények
2020-06-20 Turul Kupa sziluett IMSSU Minősítő verseny Tatabánya - Tatabánya Fürdő u.53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/135 Eredmények
2020-06-20 FALCON gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Kisújszállás - Északi Ipartelep 0148/13 hrsz Falcon Lövész Sportegyesület 2020/96 Eredmények
2020-06-21 IDPA Globus Cup 2020 IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Budapest - Globus lőtér 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/353 Eredmények
2020-06-21 Kiemelt Gyorspont Minősítő Verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Kiemelt minősítő verseny Nagyberény - Nagyberény Lőtér, Rákóczi út vége Lövészklub Nagyberény 2020/153 Eredmények
2020-06-25 Precíziós Nagykaliberü Statikus Verseny Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Kisbér - Hántai Lőtér 5 Fegyverkupa Extrém Sportlövő és Vadászíjászat Egyesület 2020/360 Eredmények
2020-06-25 Gyorspont minősítő. Hiánypótlás. Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Budapest 04. kerület Fóti út 56. BTK lőtér Alpokalja Sportegyesület 2020/317 Eredmények
2020-06-26 5. Peregi István Kiemelt Rapid Gyorspont Emlékverseny Gyorspont és hazai versenyszámok Kiemelt minősítő verseny Békéscsaba - 4-es Honvéd U. 1 Viharsarki Sportlövész Egyesület 2020/207 Eredmények
2020-06-27 Steel Challenge Steel Challenge Minősítő verseny Páty - Páty Lőtér Torbágyi ut 134 Fekete Sólyom Lövész Sportklub 2020/119 Eredmények
2020-06-27 IPSC Pisztoly OB IPSC Országos Bajnokság Dunaújváros - Lőtér u. Kapos-Balaton Taktikai Sportegyesület 2020/291 Eredmények
2020-06-27 Gyorspont minősítő pisztoly-puska Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - 1201 Budapest Torontál utca 1 Para-Gun Kft. 2020/303 Eredmények
2020-06-28 BSLK Gyorspont minősítő 2020.06.28. Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Szólád - BSLK lőtér Balaton Sport Lövész Klub Balatonszárszó 2020/203 Eredmények
2020-06-28 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Berettyóújfalu - Tardy-szík Lőtér Bihari Lövészklub Berettyóújfalu 2020/320 Eredmények
2020-06-29 CSPSE Gyorspont pisztoly Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Globus lőtér, 1106, Budapest, Maglódi út 47 Csikóvári Para Sport Egyesület 2020/351 Eredmények
2020-06-29 Globus Gyorspont Puska minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/358 Eredmények
2020-07-02 Hét Vezér DLSE Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Pátyi szabadtéri lőtér (Torbágyi úr 134) Hét Vezér Dinamikus Lövész Sportegyesület 2020/355 Eredmények
2020-07-04 Steel Challenge minősítő verseny Steel Challenge Minősítő verseny Ják - Jáki Lőtér. Rákóczi Ferenc utca vége Jáki Sportegyesület 2020/345 Eredmények
2020-07-04 Apafai Nyár PCC Challenge 2020. PUSKÁS LE IPSC Level 2 Debrecen - Apafa Puskás Lövész Egyesület 2020/365 Eredmények
2020-07-04 Nyári gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Nyíregyháza - Városi lőtér, Stadion u.7 Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület 2020/342 Eredmények
2020-07-04 Apafa Nyár Pisztoly Challenge 2020. IPSC Level 2 Debrecen - Debrecen, Apafa Puskás Lövész Egyesület 2020/344 Eredmények
2020-07-05 Pécs-Mecsek Gyorspont kupa Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Pécs - Élménylövészet lőtér Mecsek Lőklub 2020/213 Eredmények
2020-07-05 Pécs-Mecsek Steel Challenge kupa (Pisztoly és Puska) Steel Challenge Minősítő verseny Pécs - Élménylövészet lőtér Mecsek Lőklub 2020/214 Eredmények
2020-07-11 Gyorspont Minősítő Verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen-Nagycsere - Nagycsere 88. Acélzivatar Sportegyesület 2020/348 Eredmények
2020-07-11 Steel Challenge Minősítő Steel Challenge Minősítő verseny Tatabánya - Tatabánya Fürdő u.53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/136 Eredmények
2020-07-11 Kiemelt gyorspont verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Kiemelt minősítő verseny Tab - Bábonymegyer-Tab lőtér MTTSZ Lövész- Íjász Sportegyesület 2020/160 Részletek
2020-07-12 Kiemelt gyorspont verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Kiemelt minősítő verseny Tab - Bábonymegyer-Tab lőtér MTTSZ Lövész- Íjász Sportegyesület 2020/166 Eredmények
2020-07-12 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Nagybudmér - lőtér Borjádi Lövészklub 2020/180 Eredmények
2020-07-12 Rövid pályás fém sziluett minősítő verseny IMSSU Minősítő verseny Nagybudmér - lőtér Borjádi Lövészklub 2020/181 Eredmények
2020-07-12 Bibii IDPA Nyár IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Jászfelsőszentgyörgy - Jászfelsőszentgyörgyi lőtér Bel Sport Egyesület 2020/328 Eredmények
2020-07-17 Fémsziluett 50m minősítő verseny IMSSU Minősítő verseny Szászvár - Szászvár, Polgári tereplőtér Szászvári Lövész Egylet 2020/113 Eredmények
2020-07-18 Gyorspont Minősítő Verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Ják - Jáki Lőtér. Rákóczi Ferenc utca vége Jáki Sportegyesület 2020/346 Eredmények
2020-07-18 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Szászvár - Szászvár, Polgári tereplőtér Szászvári Lövész Egylet 2020/108 Eredmények
2020-07-18 Pandúr Gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Györladamèr - Pandúr lőtér Pandúr Lövész-Klub Sportegyesület 2020/359 Eredmények
2020-07-18 Tiszaparti Steel Kupa Steel Challenge Minősítő verseny Kocsér - Tiszakécske Árkus Lőtér 46.9504776, 20.0593377 koordináták Alpokalja Sportegyesület 2020/364 Eredmények
2020-07-18 Gyors Kombinált Verseny (sörétes, nagy kaliberű pisztoly) Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Csongrád - Lőtér( Tanya 111.) Arany-Tölgy Koronglövő Egyesület 2020/148 Eredmények
2020-07-18 FALCON gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Kisújszállás - Északi Ipartelep 0148/13 hrsz Falcon Lövész Sportegyesület 2020/97 Eredmények
2020-07-19 Sziluett minősítő IMSSU Minősítő verseny Füzesabony - Füzesabonyi lőtér (a 33-as főút gyorsforgalmi szakasza mellett található) GPS: N 47.758022 E 20.389502 MTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 2020/357 Eredmények
2020-07-19 IDPA Only Short Stage IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/363 Eredmények
2020-07-19 IPSC Puska Országos Bajnokság IPSC Országos Bajnokság Felsőtárkány - 47⁰58’54.4”N 20⁰24’10.2”E Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/127 Eredmények
2020-07-19 IPSC PCC Országos Bajnokság IPSC Országos Bajnokság Felsőtárkány - 47⁰58’54.4”N 20⁰24’10.2”E Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/128 Eredmények
2020-07-19 Gyorspont Minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Látrány - Látrány Tó u 1032 hrsz Latrányi Lövész és Tömegsportklub 2020/337 Eredmények
2020-07-24 Gyorspont minősítő pisztoly-puska Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - 1201. Budapest Torontál utca 1 Para-Gun Kft. 2020/31 Eredmények
2020-07-25 Gyorspont minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Üllő - Üllői Lőtér Üllői Lövész Klub 2020/309 Eredmények
2020-07-26 ,,Big Bill Emlékverseny" Pisztoly IPSC Level 2 Berettyóújfalu - Tardy-szík Lőtér Bihari Lövészklub Berettyóújfalu 2020/58 Eredmények
2020-07-26 Gyorspont Minősítő Verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Nagyberény - Nagyberény Lőtér, Rákóczi út vége Lövészklub Nagyberény 2020/307 Eredmények
2020-07-26 ,,Big Bill Emlékverseny" PCC IPSC Level 2 Berettyóújfalu - Tardy-szík Lőtér Bihari Lövészklub Berettyóújfalu 2020/59 Eredmények
2020-07-30 Hét Vezér DLSE Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Pátyi szabadtéri lőtér (Torbágyi úr 134) Hét Vezér Dinamikus Lövész Sportegyesület 2020/356 Eredmények
2020-07-30 Gyorspont a Fóti úton Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - 4.kerület Fóti út 56. BTK lőtér Alpokalja Sportegyesület 2020/367 Eredmények
2020-08-01 Turul Kupa sziluett IMSSU Minősítő verseny Tatabánya - Tatabánya Fürdő u.53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/137 Eredmények
2020-08-01 Xtreme Kupa _ pisztoly IPSC Level 2 Csongrád - É46.692947 K20.156969 Mester Lövész Sportegyesület 2020/329 Eredmények
2020-08-01 Xtreme Kupa _ PCC IPSC Level 2 Csongrád - É46.692947 K20.156969 Mester Lövész Sportegyesület 2020/330 Eredmények
2020-08-01 FALCON gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Kiemelt minősítő verseny Kisújszállás - Északi Ipartelep 0148/13 hrsz Falcon Lövész Sportegyesület 2020/332 Eredmények
2020-08-01 IDPA 5x5 minősítő IDPA Classifier 25 - osztályozó minősítő verseny Jászfelsőszentgyörgy - Jászfelsőszentgyörgy 5 Fegyverkupa Extrém Sportlövő és Vadászíjászat Egyesület 2020/340 Eredmények
2020-08-01 Gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Jászfelsőszentgyörgy - Jászfelsőszentgyörgy 5 Fegyverkupa Extrém Sportlövő és Vadászíjászat Egyesület 2020/341 Eredmények
2020-08-07 Steel Ch. minősítő verseny Steel Challenge Minősítő verseny Szászvár - Szászvár, Polgári tereplőtér Szászvári Lövész Egylet 2020/109 Eredmények
2020-08-08 Minősítő 2020/149. sz. kiírt helyett Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Szeged - Szeged, Bajai uti lőtér Police Academy Sport Club - PASC 2020/366 Eredmények
2020-08-08 Nyári Sitmar IDPA Club Match IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Napkor - Napkori lőtér Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület 2020/368 Eredmények
2020-08-08 AgriaPoint - minősítő gyorspont verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Eger - Kazamata Lőtér T-BODY Fitness Sportegyesület 2020/381 Eredmények
2020-08-08 Kiskaliberű Preciziós puska 150-200 méter Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Tab - Bábonymegyer-Tab lőtér MTTSZ Lövész- Íjász Sportegyesület 2020/161 Eredmények
2020-08-08 xXx Autó Kupa kiemelt gyorspont minősítő verseny a KLSK rendezésében. Gyorspont és hazai versenyszámok Kiemelt minősítő verseny Kál - Káli LSK lőtere Káli Lövész Sport Klub 2020/338 Eredmények
2020-08-09 Keresztessy János Emlékverseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Jászberény - Hábencius lőtérpark / 06-30858-7812 / Cím: Jászberény Boldogházi út (GPS. 47.454435:19.913521) Honfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 2020/370 Eredmények
2020-08-09 Keresztessy János Emlékverseny IMSSU Minősítő verseny Jászberény - Hábencius lőtérpark / 06-30858-7812 / Cím: Jászberény Boldogházi út (GPS. 47.454435:19.913521) Honfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 2020/371 Eredmények
2020-08-09 Tiszaparti Steel Kupa Steel Challenge Minősítő verseny Tiszakécske - Árkusi lőtér Alpokalja Sportegyesület 2020/372 Eredmények
2020-08-09 FCS Egyesület kiskal. gyorspont verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Fonyód - 8640 Fonyód Dobó utca vége Fonyódi Családi Sport Egyesület 2020/187 Eredmények
2020-08-13 Hét Vezér DLSE Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Pátyi szabadtéri lőtér (Torbágyi úr 134) Hét Vezér Dinamikus Lövész Sportegyesület 2020/376 Eredmények
2020-08-14 Gyorspont Országos Bajnokság (Pre-mach) Gyorspont és hazai versenyszámok Országos Bajnokság Üllő - Üllői Lőtér Üllői Lövész Klub 2020/310 Részletek
2020-08-15 Gyorspont Országos Bajnokság Gyorspont és hazai versenyszámok Országos Bajnokság Üllő - Üllői Lőtér Üllői Lövész Klub 2020/311 Részletek
2020-08-16 T-Body Cup Series 2020/7 Steel Challenge Feldebrő (Nyereménnyel!) Steel Challenge Minősítő verseny Feldebrő - Feldebrő, Toldi út (lőtér) T-BODY Fitness Sportegyesület 2020/387 Eredmények
2020-08-16 Sziluett verseny IMSSU Minősítő verseny Nagyberény - Nagyberény Lőtér, Rákóczi út vége Lövészklub Nagyberény 2020/156 Eredmények
2020-08-16 Gyorspont Országos Bajnokság Gyorspont és hazai versenyszámok Országos Bajnokság Üllő - Üllői Lőtér Üllői Lövész Klub 2020/312 Eredmények
2020-08-22 Gyorskombinált sörétes+pisztoly Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Napkor - Napkori lőtér Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület 2020/369 Eredmények
2020-08-22 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Derecske - Városi Lőtér Rumcájsz Lövész Egylet 2020/382 Eredmények
2020-08-22 IMSSU 50 verseny IMSSU Minősítő verseny Derecske - Városi Lőtér Rumcájsz Lövész Egylet 2020/383 Eredmények
2020-08-22 FALCON gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Kisújszállás - Északi Ipartelep 0148/13 hrsz Falcon Lövész Sportegyesület 2020/98 Eredmények
2020-08-23 Steel Challenge Sörétes Országos Bajnokság Steel Challenge Országos Bajnokság Tiszakécske - Árkusi lőtér Alpokalja Sportegyesület 2020/373 Eredmények
2020-08-23 Gyors-kombinált (karabély+pisztoly)minősítő verseny Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Napkor - Napkori lőtér Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület 2020/194 Eredmények
2020-08-29 I. Underground IDPA minősítő verseny IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Szombathely - Underground Lőtér Underground Polgári Sportlövész Egyesület 2020/380 Eredmények
2020-08-29 IMSSU Országos Bajnokság IMSSU Országos Bajnokság Füzesabony - Füzesabony Városi lőtér MTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 2020/19 Eredmények
2020-08-30 LongShot.HU Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Kisbér - Hántai Lőtér 5 Fegyverkupa Extrém Sportlövő és Vadászíjászat Egyesület 2020/362 Eredmények
2020-08-30 IDPA Not like in the movies 2 IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/379 Eredmények
2020-08-30 Gyorspont és hazai versenyszámok. Minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Szolnok - Milléri Lőtér MTTSZ Béke Egyesület 2020/388 Eredmények
2020-08-30 1000+ Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Kisbér - Hántai lőtér 5 Fegyverkupa Extrém Sportlövő és Vadászíjászat Egyesület 2020/399 Eredmények
2020-08-30 MDLSZ 100 m IMSSU Országos Bajnokság IMSSU Országos Bajnokság Füzesabony - Füzesabonyi lőtér (a 33-as főút gyorsforgalmi szakasza mellett található) GPS: N 47.758022 E 20.389502 MTTSZ Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 2020/286 Eredmények
2020-09-03 Hét Vezér DLSE Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Pátyi szabadtéri lőtér (Torbágyi úr 134) Hét Vezér Dinamikus Lövész Sportegyesület 2020/393 Eredmények
2020-09-05 Pandúr IDPA Szeptember IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Györladamèr - Pandúr lőtér Pandúr Lövész-Klub Sportegyesület 2020/377 Eredmények
2020-09-05 Mdlsz Kis Kaliberű puska minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Békéscsaba - 4-es Honvéd U. 1 Viharsarki Sportlövész Egyesület 2020/208 Eredmények
2020-09-05 Steel challenge Steel Challenge Minősítő verseny 8441 Márkó 032/2 hrsz. - Márkó tereplőtér Bakony Dinamikus Lövész Egyesület 2020/14 Eredmények
2020-09-05 Gyors Kombinált Karabély + Pisztoly OB Gyorskombinált és Precíziós Országos Bajnokság Ravazd - Magyalosi Lőtér 5 Fegyverkupa Extrém Sportlövő és Vadászíjászat Egyesület 2020/42 Eredmények
2020-09-06 Heavy Metál Mánia - Steel Challenge Országos Bajnokság Steel Challenge Országos Bajnokság Dunaújváros - Dunaújváros, Lőtér út 1. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/38 Eredmények
2020-09-10 Hét Vezér DLSE Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Pátyi szabadtéri lőtér (Torbágyi úr 134) Hét Vezér Dinamikus Lövész Sportegyesület 2020/394 Eredmények
2020-09-11 BTK - IPSC VERSENY IPSC Level 2 Budapest - Fóti út 56. (BTK SE, klub és lőtér) B.T.K. Szituációs Lövész és Szabadidős Sportegyesület 2020/400 Eredmények
2020-09-11 BTK - IPSC PCC Verseny IPSC Level 2 BUDAPEST - 1047 Fóti út 56. B.T.K. Szituációs Lövész és Szabadidős Sportegyesület 2020/401 Eredmények
2020-09-12 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Szeged - Szeged, Bajai úti lőtér Police Academy Sport Club - PASC 2020/163 Eredmények
2020-09-12 JP Team Steel Weekend Versenysorozat 3. forduló Steel Challenge Minősítő verseny Kiskőrös - Május 1. utca JP Team Sportlövész Egyesület 2020/242 Eredmények
2020-09-12 Frommer Kupa by BiBii IDPA Országos Bajnokság - minősítő verseny Dunaújváros - Dunaújváros Bel Sport Egyesület 2020/17 Eredmények
2020-09-12 Rapid gyorspont országos bajnokság Gyorspont és hazai versenyszámok Országos Bajnokság Tab - Tab MTTSZ Lövész- Íjász Sportegyesület 2020/26 Részletek
2020-09-12 Dóra Sándor emlékverseny (vándorkupa) 2020 Gyorspont és hazai versenyszámok Klubverseny (nem minősítő) Üllő - Üllői Lőtér Üllői Lövész Klub 2020/313 Részletek
2020-09-13 Tiszaparti Steel Kupa Steel Challenge Minősítő verseny Tiszakécske - Árkusi lőtér Alpokalja Sportegyesület 2020/389 Eredmények
2020-09-13 Rapid gyorspont Országos bajnokság Gyorspont és hazai versenyszámok Országos Bajnokság Tab - Bábonymegyer-Tab lőtér MTTSZ Lövész- Íjász Sportegyesület 2020/165 Eredmények
2020-09-13 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Nagybudmér - lőtér Borjádi Lövészklub 2020/182 Eredmények
2020-09-13 Rövid pályás fém sziluett IMSSU Minősítő verseny Nagybudmér - lőtér Borjádi Lövészklub 2020/183 Eredmények
2020-09-19 gyorspont minösítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Tatabánya - Tatabánya Fürdő u.53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/138 Eredmények
2020-09-19 50 méteres preciziós min. Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Tatabánya - Tatabánya Fürdő u.53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/139 Eredmények
2020-09-19 FALCON gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Kisújszállás - Északi Ipartelep 0148/13 hrsz Falcon Lövész Sportegyesület 2020/386 Eredmények
2020-09-19 Sörétes steel challenge Steel Challenge Szolnok - Milléri lőtér MTTSZ Béke Egyesület 2020/405 Eredmények
2020-09-19 Szászvári Pro Am verseny, őszi forduló IPSC Szászvár - Szászvári Polgári Tereplőtér Első Pécsi Polgári Lőegylet 2020/262 Eredmények
2020-09-19 Zsombori Károly Emlékverseny Gyorspont és hazai versenyszámok Kiemelt minősítő verseny Páty - Páty lőtér Karinthy Frigyes Gimnázium Lövész Egylet 2020/354 Eredmények
2020-09-20 50 méteres preciziós OB. Gyorspont és hazai versenyszámok Országos Bajnokság Tatabánya - Tatabánya Fürdő u.53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/140 Eredmények
2020-09-20 Sörétes Steel Challenge verseny Steel Challenge Minősítő verseny Berettyóújfalu - Tardy-szík Lőtér Bihari Lövészklub Berettyóújfalu 2020/53 Eredmények
2020-09-25 Hét Vezér DLSE Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Pátyi szabadtéri lőtér (Torbágyi úr 134) Hét Vezér Dinamikus Lövész Sportegyesület 2020/410 Eredmények
2020-09-25 Göcsej SE Ősz PCC IPSC Level 2 Zalaegerszeg - Buslakpusztai lőtér Göcsej Sportlövész Egyesület 2020/287 Eredmények
2020-09-26 Szeptemberi gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Nyíregyháza - Városi lőtér, Stadion u.7 Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület 2020/391 Eredmények
2020-09-26 Újranyitás Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Nagymányok - 1. számú lőtér Nagymányoki Lőegylet 2020/398 Eredmények
2020-09-26 Mdlsz nagy távolságú, kis kaliberű puska minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Békéscsaba - 4-es Honvéd U. 1 Viharsarki Sportlövész Egyesület 2020/209 Eredmények
2020-09-26 Göcsej SE Ősz Pisztoly IPSC Level 2 Zalaegerszeg - Buslakpusztai lőtér Göcsej Sportlövész Egyesület 2020/288 Eredmények
2020-09-26 Göcsej SE Ősz PUSKA IPSC Level 2 Zalaegerszeg - Buslakpusztai lőtér Göcsej Sportlövész Egyesület 2020/289 Eredmények
2020-09-26 Gyorspont kiemelt minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Kiemelt minősítő verseny Üllő - Üllő Para-Gun Kft. 2020/41 Eredmények
2020-09-26 HEGYIVADÁSZ Mesterlövő Verseny - Statikus Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Ravazd - Magyalosi lőtér 5 Fegyverkupa Extrém Sportlövő és Vadászíjászat Egyesület 2020/331 Eredmények
2020-09-27 Steel Challenge-TEXAS Steel Challenge Minősítő verseny Páty - Páty Lőtér Torbágyi ut 134 Fekete Sólyom Lövész Sportklub 2020/395 Eredmények
2020-09-27 Gun on the table.... IDPA Budapest - Délbudai Lőtér Shooting Masters Lövész Sportegyesület 2020/252 Eredmények
2020-10-03 Tiszaparti Steel Kupa 4/4. Steel Challenge Minősítő verseny Tiszakécske - Árkusi lőtér Alpokalja Sportegyesület 2020/396 Eredmények
2020-10-03 Gyorspont Minősítő Verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Nagycsere 88. Acélzivatar Sportegyesület 2020/402 Eredmények
2020-10-03 Steel Challenge Steel Challenge Minősítő verseny Kaposvár - Sefag lőtér Szent Hubertus Szituációs Lövészklub 2020/407 Eredmények
2020-10-03 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny 8441 Márkó 032/2 hrsz. - Márkó tereplőtér Bakony Dinamikus Lövész Egyesület 2020/12 Eredmények
2020-10-03 Precíziós 150-200 m kiskaliberű országos bajnokság Gyorspont és hazai versenyszámok Országos Bajnokság Békéscsaba - Békéscsaba Viharsarki Sportlövész Egyesület 2020/21 Eredmények
2020-10-03 Gyorspont minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Üllő - Üllői Lőtér Üllői Lövész Klub 2020/314 Eredmények
2020-10-04 Sleel Challenge Sörétes Minősítő Verseny Steel Challenge Minősítő verseny Debrecen-Nagycsere - Debrecen-Nagycsere 88. Acélzivatar Sportegyesület 2020/390 Eredmények
2020-10-04 Pécs-Mecsek Steel Challenge kupa (Pisztoly és Puska) Steel Challenge Minősítő verseny Pécs - Élménylövészet lőtér Mecsek Lőklub 2020/412 Eredmények
2020-10-04 Pécs-Mecsek Gyorspont kupa Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Pécs - Élménylövészet lőtér Mecsek Lőklub 2020/413 Eredmények
2020-10-09 Pisztolyos Ősz IPSC Level 2 Csongrád - É46.692947 K20.156969 Mester Lövész Sportegyesület 2020/406 Eredmények
2020-10-10 Steel Challenge Minősítő Steel Challenge Minősítő verseny Tatabánya - Tatabánya Fürdő u.53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/141 Eredmények
2020-10-10 Ősz PCC-vel IPSC Level 2 Csongrád - É46.692947 K20.156969 Mester Lövész Sportegyesület 2020/385 Eredmények
2020-10-10 Pandúr Őszi gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Györladamèr - Pandúr lőtér Pandúr Lövész-Klub Sportegyesület 2020/417 Eredmények
2020-10-10 Légpuska sziluett minősítő IMSSU Minősítő verseny Debrecen - Apafa lőtér Civis Lövész Sportegyesület 2020/427 Eredmények
2020-10-10 Gyorspont minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Apafa lőtér Civis Lövész Sportegyesület 2020/428 Eredmények
2020-10-10 48-as Kupa Őszi forduló Gyorspont és hazai versenyszámok Kiemelt minősítő verseny Füzesabony - lőtér Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület 2020/48 Eredmények
2020-10-11 IPSC Sörétes OB IPSC Országos Bajnokság Csongrád - É46.692947 K20.156969 Mester Lövész Sportegyesület 2020/384 Eredmények
2020-10-11 Minősítő verseny IMSSU Minősítő verseny Jászberény - Hábencius lőtérpark / 06-30858-7812 / Cím: Jászberény Boldogházi út (GPS. 47.454435:19.913521) Honfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 2020/411 Eredmények
2020-10-11 Gyorspont minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Szolnok - Milléri lőtér MTTSZ Béke Egyesület 2020/425 Eredmények
2020-10-11 IDPA Stay'in alive 3 IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/334 Eredmények
2020-10-16 Steel Challenge minősítő verseny Steel Challenge Minősítő verseny Szolnok - Diana Lőtér Pelikán Lövészegyesület 2020/437 Eredmények
2020-10-16 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Szolnok - Diana Lőtér Pelikán Lövészegyesület 2020/438 Eredmények
2020-10-17 Steel Challenge minősítő verseny Steel Challenge Minősítő verseny Ják - Jáki Lőtér. Rákóczi Ferenc utca vége Jáki Sportegyesület 2020/347 Eredmények
2020-10-17 Ősz Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Nagymányok - 1 számu lőtér Nagymányoki Lőegylet 2020/430 Eredmények
2020-10-17 Őszi gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Kaposvár - Sefag lőtér Szent Hubertus Szituációs Lövészklub 2020/221 Eredmények
2020-10-17 FALCON gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Kisújszállás - Északi Ipartelep 0148/13 hrsz Falcon Lövész Sportegyesület 2020/99 Eredmények
2020-10-18 Gyorspont Minősítő Verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Nagyberény - Nagyberény Lőtér, Rákóczi út vége Lövészklub Nagyberény 2020/157 Eredmények
2020-10-18 FCS Egyesület kiskal. gyorspont verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Fonyód - 8640 Fonyód Dobó utca vége Fonyódi Családi Sport Egyesület 2020/188 Eredmények
2020-10-18 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Berettyóújfalu - Tardy-szík Lőtér Bihari Lövészklub Berettyóújfalu 2020/54 Eredmények
2020-10-22 Gyorspont Mínősitő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Páty Lőtér Torbágyi ut 134 Hét Vezér Dinamikus Lövész Sportegyesület 2020/426 Eredmények
2020-10-22 IDPA Trainig day 2020/4 IDPA Tier 1 (klubverseny) NEM MINŐSÍTŐ Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/442 Eredmények
2020-10-23 BTK -IPSC VERSENY 2-IK FORDULÓ IPSC Level 2 BUDAPEST - 1047 Fóti út 56. B.T.K. Szituációs Lövész és Szabadidős Sportegyesület 2020/414 Eredmények
2020-10-23 BTK - IPSC PCC VERSENY 2-IK FORDULÓ IPSC Level 2 BUDAPEST - 1047 Fóti út 56. B.T.K. Szituációs Lövész és Szabadidős Sportegyesület 2020/415 Eredmények
2020-10-23 IDPA Postal Hungary IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Jaszfelsoszentgyorgy - Jaszfelsoszentgyorgyi loter Bel Sport Egyesület 2020/416 Eredmények
2020-10-23 Precíziós Nagykaliberü Statikus Verseny Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Kisbér - Hántai Lőtér 5 Fegyverkupa Extrém Sportlövő és Vadászíjászat Egyesület 2020/418 Eredmények
2020-10-23 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/267 Eredmények
2020-10-24 AgriaPoint - minősítő gyorspont verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Eger - Kazamata Lőtér T-BODY Fitness Sportegyesület 2020/447 Eredmények
2020-10-24 T-BODY AgriaSteel Cup Series 2020/3. Steel Challenge Minősítő verseny Eger - Kazamata Lőtér T-BODY Fitness Sportegyesület 2020/448 Eredmények
2020-10-25 11. Metál Mánia - Steel Challenge verseny Steel Challenge Minősítő verseny Budapest - Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/432 Eredmények
2020-10-25 Pray and spray.... IDPA Budapest - Délbudai Lőtér Shooting Masters Lövész Sportegyesület 2020/253 Eredmények
2020-10-31 Turul Kupa sziluett IMSSU Minősítő verseny Tatabánya - Tatabánya Fürdő u.53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/142 Eredmények
2020-10-31 Underground Gyorspont pisztoly minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Szombathely - Underground Lőtér Underground Polgári Sportlövész Egyesület 2020/433 Eredmények
2020-10-31 Lovas gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Csömör - Csömör Középhegy u. 113 Lovas Lövész Egyesület 2020/435 Eredmények
2020-10-31 Steel Challenge Minősítő Verseny Steel Challenge Minősítő verseny Debrecen - Nagycsere 88. Acélzivatar Sportegyesület 2020/440 Eredmények
2020-11-01 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/268 Eredmények
2020-11-07 IPSC Action Air Pistol Országos Bajnokság 2020. IPSC Országos Bajnokság Eger - Kazamata Lőtér T-BODY Fitness Sportegyesület 2020/403 Eredmények
2020-11-07 Göcsej SE Gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Zalaegerszeg - Buslakpusztai lőtér Göcsej Sportlövész Egyesület 2020/441 Eredmények
2020-11-07 Karinthy GLE Gyorspont Minősítő Páty Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Páyti lőtér Karinthy Frigyes Gimnázium Lövész Egylet 2020/9 Eredmények
2020-11-07 JP Team Steel Weekend Versenysorozat 4. forduló Steel Challenge Minősítő verseny Kiskőrös - Május 1. utca JP Team Sportlövész Egyesület 2020/243 Eredmények
2020-11-07 FALCON gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Kisújszállás - Északi Ipartelep 0148/13 hrsz Falcon Lövész Sportegyesület 2020/100 Eredmények
2020-11-08 Mátészalkai gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Mátészalka - Mátészalkai lőtér Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület 2020/419 Eredmények
2020-11-08 Mátészalkai Sziluett IMSSU Minősítő verseny Mátészalka - Mátészalkai lőtér Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület 2020/420 Eredmények
2020-11-08 IDPA Halloween Cup 2 IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/335 Eredmények
2020-11-12 Gyorspont Mínősitő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Páty Lőtér Torbágyi ut 134 Fekete Sólyom Lövész Sportklub 2020/462 Eredmények
2020-11-13 Triple Challenge IPSC verseny (pisztoly) IPSC Level 1 Verőce - Verőce lőtér , (GPS +47° 50' 5.78" +19° 4' 43.29, 5520) Mester Lövész Sportegyesület 2020/457 Eredmények
2020-11-13 Triple Challenge IPSC verseny (PCC) IPSC Level 1 Verőce - Verőce lőtér , (GPS +47° 50' 5.78" +19° 4' 43.29, 5520) Mester Lövész Sportegyesület 2020/458 Eredmények
2020-11-14 Gyorspont Mínősitő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Páty Lőtér Torbágyi ut 134 Fekete Sólyom Lövész Sportklub 2020/124 Eredmények
2020-11-14 Gyors Kombinált Verseny Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Jászfelsőszentgyörgy - Jászfelsőszentgyörgy 5 Fegyverkupa Extrém Sportlövő és Vadászíjászat Egyesület 2020/200 Eredmények
2020-11-14 Gyorspont minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Torontál utca 1 Para-Gun Kft. 2020/445 Eredmények
2020-11-15 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Tab - Bábonymegyer-Tab lőtér MTTSZ Lövész- Íjász Sportegyesület 2020/162 Eredmények
2020-11-15 12. Metál Mánia - Steel Challenge verseny Steel Challenge Minősítő verseny Budapest - Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/452 Eredmények
2020-11-15 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/269 Eredmények
2020-11-15 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Berettyóújfalu - Tardy-szík Lőtér Bihari Lövészklub Berettyóújfalu 2020/55 Eredmények
2020-11-16 Globus Gyorspont Puska és Sörétes minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Globus lőtér 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/449 Eredmények
2020-11-16 CSPSE Gyorspont pisztoly Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Globus lőtér, 1106, Budapest, Maglódi út 47 Csikóvári Para Sport Egyesület 2020/455 Eredmények
2020-11-19 IDPA Trainig day 2020/5 IDPA Tier 1 (klubverseny) NEM MINŐSÍTŐ Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/443 Eredmények
2020-11-20 BTK - IPSC VERSENY 3. FORDULÓ IPSC Level 2 Budapest - 1047 Fóti út 56. B.T.K. Szituációs Lövész és Szabadidős Sportegyesület 2020/421 Eredmények
2020-11-20 BTK - IPSC PCC VERSENY 3. FORDULÓ IPSC Level 2 Budapest - 1047 Fóti út 56. B.T.K. Szituációs Lövész és Szabadidős Sportegyesület 2020/422 Eredmények
2020-11-21 gyorspont minösítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Tatabánya - Tatabánya Fürdő u.53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/143 Eredmények
2020-11-21 50 méteres preciziós min. Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Tatabánya - Tatabánya Fürdő u.53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/144 Eredmények
2020-11-22 AgriaPoint - minősítő gyorspont verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Eger - Kazamata Lőtér T-BODY Fitness Sportegyesület 2020/464 Eredmények
2020-11-22 T-BODY AgriaSteel Cup Series 2020/4. Steel Challenge Minősítő verseny Eger - Kazamata Lőtér T-BODY Fitness Sportegyesület 2020/465 Eredmények
2020-11-25 Szabad Téri Játékok Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Páty - Torbágyi ut 138 Fekete Sólyom Lövész Sportklub 2020/463 Eredmények
2020-11-28 Underground őszi IDPA minősítő verseny IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Szombathely - Underground Lőtér Underground Polgári Sportlövész Egyesület 2020/460 Eredmények
2020-11-29 Gyorspont minősítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Balatonszárszó - Szólád lőtér Balaton Sport Lövész Klub Balatonszárszó 2020/429 Eredmények
2020-11-29 Mikuláslövő lövészverseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Jászberény - Hábencius lőtérpark / 06-30858-7812 / Cím: Jászberény Boldogházi út (GPS. 47.454435:19.913521) Honfoglalás Lovas és Lövész Klub Egyesület 2020/444 Eredmények
2020-11-29 4.1 Hit FakTorna IPSC pisztoly verseny IPSC Level 2 Budapest - Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/453 Eredmények
2020-11-29 4.2 Hit FakTorna IPSC PCC verseny IPSC Level 2 Budapest - Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/454 Eredmények
2020-11-29 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Sopron - Balfi út 158. Soproni Polgári Lövész Egyesület 2020/470 Eredmények
2020-11-29 72 classifier IDPA Budapest - Délbudai Lőtér Shooting Masters Lövész Sportegyesület 2020/254 Eredmények
2020-11-29 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/270 Eredmények
2020-11-30 Globus Gyorspont Pisztoly minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Globus lőtér 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/450 Eredmények
2020-11-30 CSPSE Gyorspont puska és sörétes Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Globus lőtér, 1106, Budapest, Maglódi út 47 Csikóvári Para Sport Egyesület 2020/456 Eredmények
2020-12-03 IDPA C25 IDPA Classifier 25 - osztályozó minősítő verseny Budapest - Globus lőtér 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/451 Eredmények
2020-12-05 gyorspont minösítő Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Tatabánya - Tatabánya Fürdő u.53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/145 Eredmények
2020-12-05 50 méteres preciziós min. Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Tatabánya - Tatabánya Fürdő u.53 Városi Lövészklub Tatabánya (51173/2002) 2020/146 Eredmények
2020-12-05 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Derecske - Városi Lőtér Rumcájsz Lövész Egylet 2020/466 Eredmények
2020-12-05 IMSSU 50 verseny IMSSU Minősítő verseny Derecske - Városi Lőtér Rumcájsz Lövész Egylet 2020/467 Eredmények
2020-12-05 Steel Challenge verseny Steel Challenge Minősítő verseny Derecske - Városi Lőtér Rumcájsz Lövész Egylet 2020/468 Eredmények
2020-12-06 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/271 Eredmények
2020-12-06 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Berettyóújfalu - Tardy-szík Lőtér Bihari Lövészklub Berettyóújfalu 2020/56 Eredmények
2020-12-11 BTK - IPSC VERSENY 4. FORDULÓ IPSC Level 2 Budapest - 1047 Fóti út 56. B.T.K. Szituációs Lövész és Szabadidős Sportegyesület 2020/423 Eredmények
2020-12-11 BTK - IPSC PCC VERSENY 4. FORDULÓ IPSC Level 2 Budapest - 1047 Fóti út 56. B.T.K. Szituációs Lövész és Szabadidős Sportegyesület 2020/424 Eredmények
2020-12-12 Underground év végi Gyorspont pisztoly minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Szombathely - Underground Lőtér Underground Polgári Sportlövész Egyesület 2020/434 Eredmények
2020-12-12 Gyors Kombinált Verseny Gyorskombinált és Precíziós Minősítő verseny Budapest - NKE Lőtér. BP. VIII. Diószegi Sámuel utca 40. 5 Fegyverkupa Extrém Sportlövő és Vadászíjászat Egyesület 2020/201 Eredmények
2020-12-12 Téli gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Nyíregyháza - Városi lőtér, Stadion u.7 Sitmar LTD Lövész Tömegsport Egyesület 2020/446 Eredmények
2020-12-12 Lovas gyorspont Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Csömör - Csömör Középhegy u. 113 Lovas Lövész Egyesület 2020/459 Eredmények
2020-12-13 13. Metál Mánia - Steel Challenge verseny Steel Challenge Minősítő verseny Budapest - Grassalkovich út 294. Celeritas Sportlövész Egyesület 2020/469 Eredmények
2020-12-13 Gyorspont minősítő verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Debrecen - Pincelőtér Kassai út 92/B. Puskás Lövész Egyesület 2020/272 Eredmények
2020-12-13 IDPA MAGTECH Winter Madness Challenge Day 1 IDPA Tier 1 - Hazai minősítő verseny Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/336 Eredmények
2020-12-14 CSPSE Gyorspont pisztoly Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Globus lőtér, 1106, Budapest, Maglódi út 47 Csikóvári Para Sport Egyesület 2020/471 Eredmények
2020-12-14 Globus "Utolsó esély" Gyorspont Puska verseny Gyorspont és hazai versenyszámok Minősítő verseny Budapest - Globus Lőtér, 1106 Budapest, Maglódi út 47. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egyesület 2020/472 Eredmények